Warning: exec() has been disabled for security reasons in /var/www/cojemicrosite.cz/live/www/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/wpvp-helper-class.php on line 31
PRO KOHO JSOU MIKROSTRÁNKY | Co je microsite

PRO KOHO JSOU MIKROSTRÁNKY

Webová mikrostránka je ideálním řešením pro malého podnikatele, ale i pro velkou firmu. Každý může stránku použít přesně na to, na co ji potřebuje, buď jako klasickou stránku pro informování svých klientů nebo jako výkonný, levný marketingový nástroj.

NEMÁM ŽÁDNÉ STRÁNKY…

Nevadí, mikrostránka je levná a účelná varianta. Zpropagujeme nejenom Vaši nejlepší službu, ale zároveň i celou firmu. Stránku můžete plnohodnotně užívat ke komplexní prezentaci, k aktualizaci informací o Vašem provozu, nebo k informacím o aktuálních kontaktech.

Máte k dispozici vše, co k práci potřebujete, vlastní redakční systém, profesionální email a naši zákaznickou podporu.

MÁM JIŽ SVOJE STRÁNKY…

Výborně. Víte tedy, že stránky Vám přinášejí určitý prospěch a taky už Vám přinesly několik zákazníků. Použijte teď jednoduchou matematiku – kdybyste měl takové stránky dvě, přinesly by Vám dvojnásobek takovýchto zákazníků.

Představte si, že tento efekt Vám dokážeme přinést s Vaší nulovou časovou investicí a minimální finanční investicí v podobě služby MICROSITE24.

Kolik máte služeb, tolik můžete mít mikrostránek. Začněte s jednou a první hned teď. Je to efektivní a jednoduché nejen proto, že Vám to přinese poptávky po konkrétní vybrané službě, ale díky propojení pomůžete i své stávající stránce a zhodnotíte ji.