Warning: exec() has been disabled for security reasons in /var/www/cojemicrosite.cz/live/www/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/wpvp-helper-class.php on line 31
CO JE TO MICROSITE | Co je microsite

CO JE TO MICROSITE

Microsite je malá samostatná webová stránka.  Její výhodou je její jednoduchost. Mikrostránka (microsite) nemá za cíl komplexně informovat o firmě, nebo provozovateli takovéto stránky, ale co nejvíc propagovat jednu konkrétní službu firmy nebo živnostníka v daném regionu.

Počet mikrostránek je neomezený. Mít jednu velkou stránku je dnes již samozřejmost, ale takováto velká stránka ne vždy naplní očekávání majitele v porovnání s investovanou sumou.

Dalo by se říci, že můžete mít tolik mikrostránek, kolik máte služeb.

 

Nejlepší stránka je nesporně rentabilní stránka. Stránka Vám má primárně přinést zákazníky, zaplatit se a zhodnocovat se. Stránka musí jednoduše vydělávat.

Mikrostránka představuje takovéto levné, rychlé a efektivní řešení.

Jako jednoduchá stránka je nastavená tak, aby propagovala jenom jednu Vaší službu v konkrétním regionu, kde podnikáte.

Důvod je jasný, orientujeme celou stránku na Vaše potencionální zákazníky, kteří nikdy nehledají Vás, ale konkrétní službu na konkrétním místě.

 

 

Jednoduchý příklad. Jste-li účetní firma, hledáte zákazníky, kteří poptávají třeba zpracování mezd a vedení účetnictví v Hradci Králové.

Vaši stránku www.financemaster.cz ani Vaši firmu BonaFin s.r.o. nikdo přímo hledat nebude. Jednoduše proto, že ji nezná. A to je taky důvod, proč není Vaše mateřská stránka účinná tak jak by mohla být.

 

Náš návrh je jednoduchý:

Do 5 pracovních dní od nás dostanete do výhradního pronájmu kompletní stránku www.vedeni-ucetnictvi-hradec-kralove.cz a stránku www.zpracovani-mezd-hradec-kralove.cz . A to jsou mikrostránky, jejichž název napovídá jejich obsah. Na každé stránce se probírá pouze konkrétní služba a daný region společně s aktuálními kontakty na Vás.

Vše včetně obsahových, programovacích a grafických prací zařídíme my, aniž bychom Vás zatěžovali, to je služba MICROSITE24.